מכתב ראש ביה"ס לבוגרים

עודכן: 08.10.2018

מכתב ראש ביה"ס לבוגרים

בוגרים יקרים,

 

כבוגר, כחבר סגל בית הספר, וכעומד בראשו, גאה אני מאוד בבוגרים שלנו על מכלול תרומתם למדע, לתרבות העולמית, לתעשייה בארץ ובעולם ובתרומתם לביטחונה ולחוסנה של מדינת ישראל. ברור כי מסגרת לימודי מדעי המחשב באוניברסיטת תל-אביב הניבה תרומה תרבותית, כלכלית ומדעית עצומה.

 

אציין כאן כי גם בנושא העיקרי בו עוסק בית הספר - המחקר המדעי עצמו - הסגל האקדמי ותלמידי המחקר שלנו זוכים להישגים מדעיים ראשונים במעלה, הבאים לידי ביטוי בהוקרה של הקהילה המדעית הבין-לאומית, בפרסים חשובים, פרסומים, מענקים ועוד.

 

רואה אני בהקמת מועדון הבוגרים חלק ממאמץ רחב היקף ליצור קהילה סביב בית הספר, על מרכיביו השונים: סטודנטים לתארים השונים, כלל הבוגרים, הסגל האקדמי והמנהלי, וכמו כן - ידידי בית הספר למדעי המחשב באשר הם. ידידי בית הספר כוללים את החברות המובילות בארץ ובעולם , המעצבות דרכי עולם - חברי המועדון לקשרי אקדמיה-תעשיה.

 

אשמח לשמוע מכם – הבוגרים, בכל נושא ולהיעזר בכם לקידום מועדון הבוגרים.

 

בסוף השנה התקיים אירוע רב משתתפים, לסטודנטים, סגל, בוגרים, וידידים. לצערי, מי מכם שטרם נרשם למועדון הבוגרים - לא הצלחנו להזמינו. עם הרישום למועדון הבוגרים - מיד יתווסף שמכם לרשימת המוזמנים של השנה הבאה. יש לנו תוכניות לפעילויות רבות אחרות.

 

אבקשכם ליצור קשר ע"י רישום בכתובת הבאה www.ims.tau.ac.il/Bogrim. כמו כן אבקש שתשלחו דואר אלקטרוני למינהלת ביה"ס למדעי המחשב, בכתובת: cs.tau380@gmail.com.

 

קבלת הדואר מכם חשובה ביותר במיוחד אם סיימתם ללמוד לפני שנת 2003.

 

 

 

בברכה,

 

פרופ' בני שור

ראש בית-הספר למדעי המחשב

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive